Andreea Raducan & Marius Urzica @ SportRevolution

Photobucket

In numarul din luna martie a revistei Sport Revolution am descoperit un material foarte interesant cu doi dintre cei mai mari campioni ai Romaniei: Andreea Raducan si Marius Urzica. In interviurile ce le-au fost luate, acestia au vorbit de starea sportului romanesc, de efectele unei posibile descentralizari ale gimnasticii si nu in ultimul rand de proiectele pe care ei le desfasoara in prezent.

Pentru a citi interviurile, click pe pozele de mai jos:
Image Hosted by PicturePushImage Hosted by PicturePush
Image Hosted by PicturePushImage Hosted by PicturePush
Multumim domnului Ion Stanici (Sport Revolution) pentru amabilitatea de a ne pune la dispozitie aceste materiale.

2 Responses to Andreea Raducan & Marius Urzica @ SportRevolution

  1. Cata_RB says:

    Dragute interviurile, bafta amandurora!
    Bravo voua ca i-ati contactat, multumim pentru materiale 🙂

  2. Nicu Dinca says:

    Sport Revolution este cea mai buna revista de sport din Romania!!! Acorda o mare importanta sportivilor si antrenorilor, sportului adevarat si nu face show ieftin ci cancan de 2 bani. Felicitari si domnului Octavian Budica pentru cea mai buna emisiune de sport!!! SUNTETI CEI MAI BUNI!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.