Dan Grecu s-a decis

Conform ziarului Adevarul, Dan Grecu s-a decis asupra celor 6 baieti ce ne vor reprezenta la Jocurile Olimpice de la Beijing. Chiar daca 4 dintre gimnasti erau 100% in echipa ( Marian Dragulescu, Razvan Selariu, Flavius Koczi si Daniel Popescu), celelalte 2 locuri se aflau inca sub semnul intrebarii. Astfel, Dan Grecu a decis ca Robert Stanescu si Adrian Bucur sa ocupe cele doua locuri , iar Ovidiu Buidoso sa fie rezerva.

Echipa masculina va avea de aparat la Beijing medalia de bronz obtinuta cu echipa acum 4 ani la Atena. Din echipa de la Atena au mai ramas doar Marian Dragulescu, Razvan Selariu si Daniel Popescu. Oare vor avea sanse la o medalie olimpica cu echipa?

Mikeyy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.