Razvan Selariu – pregatit de Jocurile Olimpice

Liderul echipei masculine de gimnastica, Razvan Selariu, este pregatit pentru Jocurile Olimpice de la Beijing. Proaspat medaliat cu argintul european la sol, Razvan isi doreste mult si o medalie olimpica la acest aparat.  Pentru a avea mai multe sanse la podiumul olimpic de la sol, Razvan a lucrat si si-a mai marit nota de plecare. Principalul sau contra-candidat este colegul sau de echipa, vice-campionul olimpic, Marian Dragulescu.

Noi ii dorim mult succes lui Razvan si speram sa se intoarca acasa cu medalia pe care el si-o doreste. Hai Razvan!!!

                                                                                                                                         Mikeyy

One Response to Razvan Selariu – pregatit de Jocurile Olimpice

  1. […] Olimpice de la Beijing. Chiar daca 4 dintre gimnasti erau 100% in echipa ( Marian Dragulescu, Razvan Selariu, Flavius Koczi si Daniel Popescu), celelalte 2 locuri se aflau inca sub semnul intrebarii. Astfel, […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.