Locul 4 la Roblogfest!

Dragi cititori,

Unii dintre voi poate stiu ca saptamanile trecute s-a desfasurat prestigioasa competitie RoBlogfest, care se tine in fiecare an si la care participa sute de bloguri, la nu mai putin de 26 de categorii. Anul acesta ne-am inscris si noi, iar la final, dupa 2 runde de votare, am reusit sa ne clasam pe locul 4 la categoria Blog de Sport, la doar 3 voturi de podium!!

Pentru noi aceasta este o mare realizare, tinand cont ca gimnastica nu este foarte populara in Romania (majoritatea blogurilor participante se refereau la fotbal), iar noi suntem inca la inceput cu «bloggeritul». Cel mai important, credem noi,  este ca lumea a inceput sa ne cunoasca si, prin noi, poate din ce in ce mai multi se vor interesa, din cand in cand, de gimnastica, sportul care a facut atata reclama Romaniei de-a lungul timpului si pe care noi il iubim atat de mult.

Am vrea sa multumim din suflet celor care ne-au votat si speram ca anul viitor sa putem urca si mai sus, cu ajutorul vostru. MULTUMIM!

Cu drag,
echipa Fangymnastics (Cristina, Ioana si Mihai) 

7 Responses to Locul 4 la Roblogfest!

 1. cris says:

  Felicitari!!!La anu o sa urcati cu siguranta pe podium!!!

 2. fangymnastics says:

  Multumim!

  Mikeyy

 3. Mia says:

  Bravo,sunt foarte mindra de voi!
  La mai mare!

 4. Daniel says:

  Congratulations!!

 5. Thank you, Daniel!

 6. mara says:

  Felicitari pentru locul obtinut! 😉

 7. […] de acest gen, iar cititorii nostri fideli s-ar putea sa-si aminteasca ca in 2009 am ocupat locul al patrulea, iar in 2010 am urcat chiar pe podium, pe treapta a […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.