Fangymnastics – locul 3 la Roblogfest 2010!!

In seara aceasta nu am reusit sa adormim inainte de a cunoaste rezultatele de la Roblogfest. Pur si simplu ne-am dorit prea mult sa fim pe podium.

Rezultatul a venit exact asa cum ne-am dorit!!! Daca anul trecut am terminat pe locul al patrulea, la doar 3 voturi de locul trei, anul acesta am urcat pe podium, castigand o mult dorita “medalie de bronz”, ceea ce ne bucura enorm!!!!

Am dori sa va multumim din suflet tuturor celor care ne-ati votat: prieteni, cititori si fani ai gimnasticii!!!! Va multumim, de altfel, tuturor celor care ne urmaresc, pentru ca asa avem mereu mai multa ambitie si mai multa dorinta de a ne face treaba asa cum putem noi mai bine.

Rezultatele complete pot fi vizualizate aici.

Multumim mult!

Echipa Fangymnastics

2 Responses to Fangymnastics – locul 3 la Roblogfest 2010!!

  1. anna says:

    Felicitari! O medalie meritata! Tineti-o tot asa iar pentru anul viitor va doresc sa urcati in clasament!Bravo!

  2. fangymnastics says:

    Multumim 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.