Dezbateri pe barna #1: 6 ani de Fangymnastics

Chiar au trecut 6 ani de cand am hotarat sa deschidem acest blog? La asta ma gandeam in urma cu cateva zile, atunci cand mi-am dat seama ca se apropie ziua de 9 iulie. Uneori pare incredibil cat de repede trece timpul, insa cand ma uit in urma, la toate experientele traite, la oamenii intalniti si la amintirile dobandite, parca totul incepe sa aiba alt sens. Fangymnastics este un proiect de suflet, un proiect la care s-a lucrat din pasiune pentru o pasiune.

Fangymnastics

Nu vreau sa ma lungesc prea mult, am vrut doar sa marchez scurt aceasta zi speciala pentru proiectul Fangymnastics si sa le multumesc tuturor celor care sunt alaturi de noi cu fiecare ocazie. Totodata, vreau sa profit de acest moment si sa dau startul unei noi categorii pe blog – Dezbateri pe barna – prin intermediul careia imi voi exprima punctul de vedere cu privire la diverse subiecte ce au legatura cu gimnastica artistica. Vor fi postari usoare, scrise intr-un stil degajat, in ton cu tematica fiecarui subiect. Totul mai aproape de ceea ce vrea sa insemne o postare de blog.

De asemenea, daca aveti idei de subiecte pe care vreti sa le dezbatem pe viitor, ne puteti scrie pe email la fangymnastics @ gmail.com cu subiectul “Dezbateri pe barna” sau sa ne contacti pe Facebook si Twitter.

In final vreau sa multumesc tuturor celor care au fost alaturi de noi in ultimii 6 ani si, nu in ultimul rand – La Multi Ani, Fangymnastics!!!

”Nici un lucru maret din lume nu a fost realizat fara pasiune!” (George W. Curtis)

Mihai

2 Responses to Dezbateri pe barna #1: 6 ani de Fangymnastics

  1. mia says:

    La mul?i ani!Mult spor în continuare,este foarte frumos ceea ce face?i!

  2. Cris says:

    La multi ani!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.