Fangymnastics in finala Roblogfest 2012

Dragii nostri,

Cu aceasta ocazie va anuntam ca blogul nostru, Fangymnastics, s-a calificat in finala competitiei Roblogfest, editia 2012, la categoria “Cel mai bun blog de sport“. Nu suntem la prima experienta de acest gen, iar cititorii nostri fideli s-ar putea sa-si aminteasca ca in 2009 am ocupat locul al patrulea, iar in 2010 am urcat chiar pe podium, pe treapta a treia.

VOTEZI la roblogfest 2012

Anul acesta am decis sa participam din nou deoarece consideram ca blogul nostru a mai facut un pas in ceea ce priveste activitatea desfasurata. In ultimul an de zile am dat drumul si la pagina noastra oficiala de Facebook, unde am reusit sa formam o comunitate inchegata si cu adevarat pasionata de gimnastica, iar in ceea ce priveste blogul, acesta primit recunoastere din partea Federatiei Interntionale prin acordarea acreditarii de presa la 3 competitii internationale: Campionatele Europene de gimnastica aerobica 2011, Cupa Americii 2012 si Campionatele Europene de gimnastica artistica feminina 2012. Nu in ultimul rand am colaborat si cu Federatia Romana de Gimnastica, iar cateva dintre pozele noastre din America au fost publicate pe site-ul Romgym.

Acestea fiind spuse, daca doriti sa ne sprijiniti in finala Roblogfest, o puteti face prin intermediul unui vot aici, dar inainte trebuie sa va face un cont (click aici).

Multumim,

Mihai, Ioana si Cristina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.