La multi ani, 2010!!!

La multi ani din partea echipei Fangymnastics (Crisloregym, Ioanavol & Mikeyy). Dorim sa uram tuturor cititorilor nostri, tuturor gimnastilor si antrenorilor un AN NOU fericit, cu multe realizari, sanatate si bucurii. Fie ca anul 2010 sa fie mult mai bun decat 2009!

Dragi gimnasti,

Pentru noi, voi sunteti cei mai importanti, voi reprezentanti prioritatea noastra si va asiguram ca in anul ce vine vom incerca sa fim mult mai aproape de voi la competitiile nationale si internationale! Multa sanatate si succes in 2010! Fie ca toate dorintele voastre sa devina realitate si sa ne putem bucura alaturi de voi pentru performantele frumoase din viitorul an.

Dragi antrenori,

Speram sa fiti alaturi de gimnastii vostri si in 2010, indiferent de ceea ce se va intampla. Sa-i sustineti si sa-i tratati pe toti la fel! Ne dorim ca dumneavoastra, antrenorii, sa primiti mai mult sprijin si credit pentru ceea ce faceti, pentru ca suntem convinsi ca puneti mult suflet in tot ceea ce faceti. Mult succes!

Draga Federatie,

Pe dumneavoastra va rugam sa dati dovada de mai mult profesionalism in organizarea competitiilor in 2010 si, bineinteles, in a avea un site bine pus la punct (de fapt, in momentul de fata, in a avea macar un site), pentru ca e cam rusinos ca gimnastica romaneasca (in anul 2010), la palmaresul pe care il are, sa nu aiba niciun site oficial, iar atunci cand l-a avut, sa nu fie actualizat! Si, nu in ultimul rand, speram ca dumneavoastra sa fiti mai aproape de antrenori si sportivi, deoarece fara acestia nu ati mai exista!

Draga mass-media,

Toate gandurile noastre frumoase se indreapta cu apreciere pentru Prosport, TVR si DigiSport. Va multumim pentru tot ceea ce ati facut pentru gimnastica artistica din Romania! Speram ca si in 2010 sa ramaneti aproape de acest sport frumos. Mult succes si cat mai multe realizari!

Dragi cititori,

Multumim ca ne-ati vizitat in anul 2009 si ca impreuna cu voi am reusit sa dezvoltam acest blog! Spor la citit si in 2010!!! Si nu uitati sa ramaneti alaturi de gimnastica artistica din Romania…sportul care ne-a adus cele mai multe bucurii!

LA MULTI ANI TUTUROR!!!

Echipa Fangymnastics

2 Responses to La multi ani, 2010!!!

  1. mia says:

    Draga echipa fangymnastics,

    Felicitari pentru felul in care prezentati evenimentele din gimnastica romaneasca,dovada fiind si aceste urari,scurte si cuprinzatoare,ati spus exact ce trebuia,toate mi se par potrivite.
    Eu personal va multumesc pentru acest blog si va doresc sa puteti continua la fel si in anul ce abia a inceput.
    La multi ani si sanatate multa!

  2. […] Romana de Gimnastica are site! Jun.22, 2010 in Romana, news, stiri La inceputul acestui an, una dintre urarile noastre pentru Federatia Romana de Gimnastica a fost aceea de a realiza un site, care sa se ridice, pe cat […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.